Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3092858
10703
482
60000
3274900
10704
482
Würtz Ádám (1927-1994): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Kartonra kasírozva. 19×29 cm 3276982
10705
482
Zirkelbach László (1916-?): Sóderbánya tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3278431
10706
482
3400
Zala Tibor (1920-2004): Papírvirágok. Szitanyomat, papír. Jelzett.66/100 Üvegezett keretben 33x40 cm Üveg sérült 3277730
10707
482
4200
Zádor István(1882-1963): Bugaci puszta. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×26 cm 3244663
10709
482
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 48,5x30,5 cm
3273891
10710
482
7500
Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm
3273332
10711
482
15000
Zombori László (1937-): Behavazott nádas. Tempera, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 50x70 cm. 3143579
10712
482
Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (21/22), 23x35 cm 3164686
10713
482
90000
3164693
10714
482
60000
3136390
10715
482
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF