Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10703.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Würtz Ádám (1927-1994): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Kartonra kasírozva. 19×29 cm
10704.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zirkelbach László (1916-?): Sóderbánya tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10705.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zala Tibor (1920-2004): Papírvirágok. Szitanyomat, papír. Jelzett.66/100 Üvegezett keretben 33x40 cm Üveg sérült
10706.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zádor István(1882-1963): Bugaci puszta. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×26 cm
10707.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 48,5x30,5 cm
10709.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm
10710.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Zombori László (1937-): Behavazott nádas. Tempera, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 50x70 cm.
10711.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10712.

Rufpreis:
1 000 HUF

10713.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10714.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10715.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF