Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3209758
10691
482
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 23×18 cm 3209780
10692
482
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 20,5×18 cm 3231448
10693
482
4600
Veress Pál (1920-1999): A szabad sajtó küzdelme, 1994. Fametszet, papír, jelzett. 20×15 cm.
3231444
10694
482
5500
Veress Pál (1920-1999): Virágbálvány virág helyett, 1982. Fametszet, papír, jelzett. Veress Pál autográf ajánlásával. 24×9 cm, üvegezett fakeretben.
2971931
10695
482
65000
3182167
10696
482
4200
3078965
10697
482
Viski János (1891-1987): Kecskék. Olaj, karton, jelzett. sérülésekkel, törésnyommal 50x60 cm
3262170
10698
482
3800
Vincze Lajos (1914-2002): Dunakanyar Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 29,5x18 cm
3256820
10699
482
14000
Veszely Ferenc (1945-): Vizes lap. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3255349
10700
482
3400
Váci András (1928-1989): Puszta télen (Petőfi), 1972. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat IV. pecséttel, 20×29 cm
3258962
10701
482
Varga Mátyás (1910-2002): Mise. Tus, papír. jelzés nélkül 30x20 cm 3109907
10702
482
48000
Zvolszky Zita (1961-): Blue curasao, 2002. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 90x70. Fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF