Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268802
10231
482
15000
Gross Arnold (1929-2015): Örömünnep. Ofszet nyomat, papír, jelzett 24x37 cm 3281516
10232
482
Gy. Sándor József (1887-1936): Meditatio. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 22×15 cm
3281167
10233
482
Gaál Domonkos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 28x20 cm 3280073
10234
482
24000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. 65x49,5 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Framed
3279904
10235
482
Győrffy Sándor (1951-): Hommage á A.S., III., 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/VI számozással. 58x43,5 cm. Üvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. II/VI, framed
3280064
10236
482
38000
Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3278691
10237
482
Gertler Tibor (1902-1991): Krisztus. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán pecséttel. Fakeretben. 33x24 cm
3272585
10238
482
Győri Nagy Sándor (-): Monori tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 25×40 cm
3262548
10239
482
Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x23,5 cm.
3262535
10240
482
Gross Arnold (1929-2015): A művészet dicsérete. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 21x37,5 cm.
3272494
10241
482
Győri István (1957 - ): Színes kép (cím nélkül), 2011. Pasztell, karton, jelzett, 70×100 cm
3274032
10242
482
15000
Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett. 19x27 cm. Üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF