Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Gross Arnold (1929-2015): Örömünnep. Ofszet nyomat, papír, jelzett 24x37 cm
10231.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gy. Sándor József (1887-1936): Meditatio. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 22×15 cm
10232.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 28x20 cm
10233.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. 65x49,5 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Framed
10234.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Győrffy Sándor (1951-): Hommage á A.S., III., 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/VI számozással. 58x43,5 cm. Üvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. II/VI, framed
10235.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10236.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Gertler Tibor (1902-1991): Krisztus. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán pecséttel. Fakeretben. 33x24 cm
10237.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Győri Nagy Sándor (-): Monori tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 25×40 cm
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x23,5 cm.
10239.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): A művészet dicsérete. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 21x37,5 cm.
10240.

Rufpreis:
5 000 HUF

Győri István (1957 - ): Színes kép (cím nélkül), 2011. Pasztell, karton, jelzett, 70×100 cm
10241.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett. 19x27 cm. Üvegezett fakeretben.
10242.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF