Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10219.

Rufpreis:
2 800 HUF

10220.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel, lapméret: 49x65 cm / László Gyémánt (1935-): Nude. Serigraphy on paper, signed, artist's proof EA., sheet size: 49x65 cm
10221.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm.
10222.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10223.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gyémánt László (1935-): Női ülő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 50x70 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10224.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ioan Grosos (1952), romániai festő: Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 55x79,5 cm
10225.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Glock Klára (1896-1966): Virágos udvar, Szomolnok (Felvidék), 1934. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×33 cm
10226.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Gácsi Mihály (1926-1987): A várak ellen (Dózsa-sorozat), 1972. Linómetszet, papír. Jelzett. 35,5x51 cm.
10227.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gross Arnold (1929-2015): Brüsszeli vasárnap. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x30 cm.
10228.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Művészek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x31 cm.
10229.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 49x33 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
10230.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF