Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2888597
10219
482
2888596
10220
482
3281533
10221
482
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel, lapméret: 49x65 cm / László Gyémánt (1935-): Nude. Serigraphy on paper, signed, artist's proof EA., sheet size: 49x65 cm 3171265
10222
482
28000
Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm.
3262343
10223
482
14000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 3262345
10224
482
14000
Gyémánt László (1935-): Női ülő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 50x70 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
3295884
10225
482
Ioan Grosos (1952), romániai festő: Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 55x79,5 cm
3295495
10226
482
7500
Glock Klára (1896-1966): Virágos udvar, Szomolnok (Felvidék), 1934. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×33 cm 3266972
10227
482
15000
Gácsi Mihály (1926-1987): A várak ellen (Dózsa-sorozat), 1972. Linómetszet, papír. Jelzett. 35,5x51 cm. 3262566
10228
482
Gross Arnold (1929-2015): Brüsszeli vasárnap. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x30 cm.
3262562
10229
482
Gross Arnold (1929-2015): Művészek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x31 cm.
3280083
10230
482
24000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 49x33 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF