Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Lovasszán, orosz vagy ukrán város (Kijev?). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, apró kopásnyomokkal, 31,5×46,5 cm