Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

Máday Norbert: Egy nemzet vívta szabadságharcát. 160 év - 160 tárgy. Kecskemét, 2008, k.n.. 164 p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19377.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Magyar Történeti Életrajzok sorozat 2 kötete: Zichy Antal: Gróf Széchenyi István életrajza. II. köt. 1845-1860.; Dézsi Lajos: Szenczi Molnár Albert (1574-1633). [Egybekötve]. Bp., 1897, Magyar Történelmi Társulat. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
19379.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hungary. A friendly gift to the rotarians of every part of the world. Offered by the Hungarian Rotarians. Bp., 1931. Egészvászon kötés, eredeti borítógerinc ráragasztva, jó állapotban.
19380.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19381.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kunt Gergely et al: Trianon arcai - Naplók, visszaemlékezések, levelek. Bp., 2019, Libri, kartonált papríkötés, jó állapotban.
19382.

Rufpreis:
2 400 HUF

19383.

Rufpreis:
1 200 HUF

19384.

Rufpreis:
1 200 HUF

Josef Klíma: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
19385.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kákosy László: Az ókori Egyiptom története és kultúrája. Bp., 1998, Osiris. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötésben, egy lapon tollas, több lapon ceruzás jelölésekkel.
19386.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karsai Elek 3 műve:   Ítél a nép. Népszerű történelem. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   A Budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   A budai Sándor-palotában történt. 1919-1941. Bp., 1963., Táncsics. Kiadói félvászon-kötés.
19387.

Rufpreis:
2 800 HUF

19388.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG & Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.
19389.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF