Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3220625
19536
480
Books: History
Udvarhelyi András: Napoleon, a hősSzerelmes / Napoleon a kerrierista. H.n., 2004. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3214083
19537
480
Books: History
Berend Iván -Ránki György Magyarország gyáripara 1933-1944 Bp., 1958. Szikra, 624p. Kiadói vászonkötésben, 3218209
19538
480
Books: History
Sorsfordítás. A paraszti társadalom felszámolása, 1945-1962. A kísérőszövegeket Horváth Gergely Krisztián, Őze Sándor írta. Bp.,[2018],Nemzeti Emlékezet Bizottsága, 50+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, karcolással a borítón.
3258701
19539
480
Books: History
Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopással 3125645
19540
480
Books: History
Váradi-Sternberg János: Századok öröksége. Tanulmányok az orosz-magyar és ukrán-magyar kapcsolatokról. Bp.-Ungvár, 1981, Gondolat - Kárpáti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF