Széchenyi Ágnes: Pályaképek. Művelődéstörténeti metszetek a 20. századból. A szerző, Széchenyi Ágnes (1957-) irodalomtörténész, sajtótörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2015, Corvina - EKF Líceum Kiadó. Kiadói papírkötés.
Tóbiás Áron (szerk.): In memoriam Nagy Imre. Emlékezés egy miniszterelnökre. Bp., 1989, Szabad Tér. 2. bővített kiadás. Külön kártyán Koltay Gábor (1950-) Balázs Béla-díjas (1985) filmrendező, színigazgató, érdemes művész, a Szabad Tér Kiadó igazgatójának autográf aláírása. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel, néhány kevés lap tetején apró gyűrődéssel.
A magyar élelmiszeripar története (szerk.: dr. Kirsch János, dr. Szabó Loránd, dr. Tóth-Zsiga István). Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval.