Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19524.

Rufpreis:
1 000 HUF

19525.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19526.

Rufpreis:
1 600 HUF

19527.

Rufpreis:
2 000 HUF

19528.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Bp., 1978. Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval
19529.

Rufpreis:
1 400 HUF

19530.

Rufpreis:
800 HUF

19531.

Rufpreis:
1 600 HUF

19532.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19533.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19534.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. 325p. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés
19535.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF