Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

Széchenyi István: Stádium. Bp., 1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
19451.

Rufpreis:
1 400 HUF

P[jotr] A[lekszejevics] Kropotkin: Egy forradalmár feljegyzései. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Kulcsár István. Bp., 1966., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19453.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db Petőfi Sándorról szóló könyv: Petőfi életútja. Összeáll. és kommentálta: Martinkó András. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Spira György: Petőfi napja. Sorsdöntő történelmi napok I. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
19454.

Rufpreis:
1 800 HUF

Beke György: Atlantisz harangoz. A magyarság sorsa Erdélyben 1918-1992. DEDIKÁLT! Bp., 1993, Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19455.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kreutzer Andrea - Závodi Szilvia (szerk.): "Méltó régi nagy híréhez..." Arcok a kora-újkori magyar történelemből. Bp., 2005, Hadimúzeum Alapítvány. Kiadói papír kartontokban, jó állapotban.
19456.

Rufpreis:
1 400 HUF

Marchut Réka: Töréspontok - A Budapest környéki németség második világháborút követő felelősségre vonása és annak előzményei (1920-1948). Bp., 2014, MTA, papírkötés, jó állapotban.
19457.

Rufpreis:
1 600 HUF

Honfoglaló őseink. Szerk.: Veszprémy László. Bálint Csanád bevezetésével. Bp., 1996, Rínyi. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19458.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kő András - Nagy J. Lambert: Tököl 1956. Bp., 1992., Publica. Kiadói papírkötés.
19459.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gamboa, Pedro Sarmiento de: Inkák. 2007, Novella & Trajan. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.
19460.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tál Gizella - Raffai István szerk.: Hol vannak a katonák? Szemelvények Sára Sándor doni dokumentumfilmjeiből és korabeli hadiokmányokból. Bp., 2006, Új horizont, kartonált papírkötés, jó állapotban.
19461.

Rufpreis:
1 600 HUF

Van Loon, [Hendrik Willem]: A hajózás története. Ford.: Szerb Antal. Bp., [1941], Stílus, 285+(3) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
19462.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rónay Ernő: Krasznojárszk. Oradea/Nagyvárad, 1939. "Grafica," 1 t.+300 p. A borító Földes Imre munkája. Kiadói papírkötés, sérült, kopott borítóval.
19463.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF