Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3171834
19464
480
600
Books: History
Márkus Zoltán: Himnusz az alagútban. Veszprém, 2002, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3220435
19465
480
700
Books: History
Búvópatakok. A két világháború között baloldali folyóiratok szerkesztőinek, munkatársainak emlékezései. Gyűjtötte, és sajtó alá rendezte: M. Pásztor József. Irodalmi Múzeum. Bp., én., Irodalmi Múzeum - Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
3238504
19466
480
Books: History
Szekeres-Varsa Vera: Szalamandra. Egy élet a Gestapóval és az ÁVÓ-val szemben. Bp., 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
3278849
19467
480
Books: History
Györffy György: István király emlékezete. 1973, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3239709
19468
480
Books: History
Bellér Béla: A magyarországi németek rövid története. Gyorsuló Idő. Bp.,1981,Magvető. Kiadói papírkötés, a címlap hátoldalán egészoldalas autográf bejegyzéssel.
3220222
19469
480
Books: History
Bendefy László: A magyarság és középkelet. Bp., 1945, Aquincum, 350+2 p.+XVI t. Átkötött modern egészvászon-kötés. 3216129
19470
480
Books: History
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, kopott, hiányos borítóval, névbejegyzéssel, címlaphiánnyal.
3281029
19471
480
Books: History
Kaiser Wilhelm II. Ereignisse und Gestalten aus den Jahren 1878-1918. Leipzig-Berlin, 1922., K. F. Koehler. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró szennylapokkal. Benne a könyvről szóló kis prospektussal. 3172489
19472
480
Books: History
Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium, 137+3 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, az utolsó két lap (tartalomjegyzék) hiányzik, ajándékozási bejegyzéssel.
3277481
19473
480
Books: History
Matti Klinge: Finnország rövid története. Bp., 1993. In Forma 160p. + 2 t. Kiadói papírkötésben
3281089
19474
480
Books: History
Bertrand Russell: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I-II. köt. Ford.: Wertheimsteinné Feiler Anna Dr. Világkönyvtár. Bp., én., Révai. Kiadói egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal.
3071854
19475
480
Books: History
Id. Horánszky Nándor: Deák Ferenc lelkiakarata és befolyása politikai pályájára. (Bp., 2003), Kairosz. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF