Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

Márkus Zoltán: Himnusz az alagútban. Veszprém, 2002, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19464.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Búvópatakok. A két világháború között baloldali folyóiratok szerkesztőinek, munkatársainak emlékezései. Gyűjtötte, és sajtó alá rendezte: M. Pásztor József. Irodalmi Múzeum. Bp., én., Irodalmi Múzeum - Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
19465.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Szekeres-Varsa Vera: Szalamandra. Egy élet a Gestapóval és az ÁVÓ-val szemben. Bp., 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
19466.

Rufpreis:
1 000 HUF

Györffy György: István király emlékezete. 1973, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19467.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bellér Béla: A magyarországi németek rövid története. Gyorsuló Idő. Bp.,1981,Magvető. Kiadói papírkötés, a címlap hátoldalán egészoldalas autográf bejegyzéssel.
19468.

Rufpreis:
800 HUF

Bendefy László: A magyarság és középkelet. Bp., 1945, Aquincum, 350+2 p.+XVI t. Átkötött modern egészvászon-kötés.
19469.

Rufpreis:
1 400 HUF

Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, kopott, hiányos borítóval, névbejegyzéssel, címlaphiánnyal.
19470.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kaiser Wilhelm II. Ereignisse und Gestalten aus den Jahren 1878-1918. Leipzig-Berlin, 1922., K. F. Koehler. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró szennylapokkal. Benne a könyvről szóló kis prospektussal.
19471.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium, 137+3 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, az utolsó két lap (tartalomjegyzék) hiányzik, ajándékozási bejegyzéssel.
19472.

Rufpreis:
1 200 HUF

Matti Klinge: Finnország rövid története. Bp., 1993. In Forma 160p. + 2 t. Kiadói papírkötésben
19473.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bertrand Russell: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I-II. köt. Ford.: Wertheimsteinné Feiler Anna Dr. Világkönyvtár. Bp., én., Révai. Kiadói egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal.
19474.

Rufpreis:
1 600 HUF

Id. Horánszky Nándor: Deák Ferenc lelkiakarata és befolyása politikai pályájára. (Bp., 2003), Kairosz. Kiadói papírkötés.
19475.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF