Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

Krohn Gyula: A finnugor népek pogány istentisztelete. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19500.

Rufpreis:
3 000 HUF

Éber Ernő: Széchenyi, a gazda és agrárpolitikus. Mezőgazdasági Múzeum füzetei 12. Bp., 1960, Mezőgazdasági Múzeum. 31 p. Kiadói papírkötés.
19501.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A magyar mezőgazdaság története a kezdetektől napjainkig. Kiállításvezető 1. Szerk. Estók János. Bp., 2008. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19502.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zimándi Pius: A forradalom éve. Krónika 1956-ból. Bp., 1992, Századvég-1956-os Intézet. 390 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest ragasztása elvált a borítótól.
19503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Adrienne: 89:56. Ötvenhatosok a rendszerváltásról. Bp., 2009, 1956-os Intézet Közalapítvány. 286 p. Kiadói papírkötés.
19504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19505.

Rufpreis:
1 000 HUF

19506.

Rufpreis:
1 200 HUF

19507.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michele Brown: Prince Charles & Lady Diana: An Illustrated Biography. London, é.n., Eyre Metheun. 186 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19508.

Rufpreis:
1 600 HUF

Christopher Warwick: The Queen Mother: A Special Photographic Celebration. 1996, Colour Library, kartonált papírkötés, angol nyelven, rendkívül gazdag fotóanyaggal.
19509.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rácz Árpád (szerk.): Famous Hungarians. Outstanding Representatives of Hungarian Centuries. The introductory essay written by Domokos Kosáry. Bp., 2002, Rubicon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. / In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition.
19510.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante, V-X+560 p.+22 t. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, két lap (köztük a címlap) és két tábla hiányzik), két lap kijár.
19511.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF