Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

19488.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kelet - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy közlönye 35. évfolyam 5. szám 1950 május 1 + A munka éve - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy főtitkári jelentése az 1947. évről, folttal, szakadással.
19489.

Rufpreis:
2 400 HUF

19490.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kenneth Clark: Nézeteim a civilizációról. Ford.: Falvay Mihály. Bp.,1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19491.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szendrő Ferenc (szerk.): 1848-1948. Száz év a szabadságért. Bp., 1848, Dolgozók Kultúrszövetsége. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
19492.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Imrédy-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1945, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, borító apró szakadásokkal és apró foltokkal.
19493.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Bp., Corvina, 1981. Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19494.

Rufpreis:
1 200 HUF

Buda visszafoglalása 250-ik évfordulójának emlékkiállítása. Leíró lajstrom. Bp. 1936, Iparművészeti Múzeum - (Pátria). 109 l., 2 lev., XV t. (fekete-fehér képek). Kiadói papírkötésben. sérült gerinccel, borítóra címke ragasztva,
19495.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth János: Nógrád megye követutsításai az 1825-ös országgyűlésre. 17p. é. n. Összekapcsolt papírlapok. Jó állapotú.
19496.

Rufpreis:
1 000 HUF

E. A. Chalikova - A. H. Chalikova: Altungarn an der Kama und im Ural (Das Gräberfeld von Bolschie Tigani). Régészeti Füzetek Ser. II. No. 21. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Múzeum.
19497.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kárpát - Medencei Névtelen: A szent korona szimbolikus tanítása. H.n., 2012, Bioter Bt. Kiadói papírkötés.
19498.

Rufpreis:
1 600 HUF

Életek és Korok I-VII. köt. Frankel Leó, Landler Jenő, Szamuely Tibor, Kun Béla, Kunfi Zsigmond, Szabó Ervin. 7 kötetben teljes! Bp., 1978., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos kartontokban,
19499.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF