Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjúság számára. Bp., 1905, Athenaeum, átkötött félműbőr kötés, foltokkal.
19390.

Rufpreis:
1 600 HUF

Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulóján. / Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Szerk.: Karsay Orsolya. Bp., 2002, OSZK. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar, angol és olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
19391.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mary Beard: Tizenkét császár. A hatalom képei az ókortól a modern világig. Ford.: Rindó Klára. Bp., 2023, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19392.

Rufpreis:
2 800 HUF

A. Tóth Sándor: Pintér. Egy milliárdos, akit sírni is láttak. Pintér József által DEDIKÁLT! Kecskemét, Kecskeméti Lapok Kft. 1609. számozott példány! Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
19393.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cs. Lengyel Beatrix (szerk.): Kossuth Lajos (1802-2002). H.n., é.n., Heti Válasz Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó képanyaggal, jó állapotban.
19394.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Történeti Bibliográfia (1825-1867) III. kötet. Politika, jog, oktatás-iskolák, tudomány, művészet, sajtó, vallás-egyházak. Szerk. a Történettudomány Intézet munkaközössége. Bp., 1950, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19395.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hanák Péter (szerk.): Hogyan éltek elődeink? Fejezetek a magyar művelődés történetéből. Bp., 1980, Gondolat. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19396.

Rufpreis:
2 400 HUF

Györffy István: Magyar nép, magyar föld. sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Bp., 1942, Turul. Félvászon kötés, gerincnél elvált, kissé kopottas állapotban.
19397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lippert, Julius:Allgemeine Geschichte des Priesterthums. 1-2. Berlin. 1883 ; 1884., Hofmann, Korabeli, aranyozott félvászon kötésben, a 2, kötet kötése sérült, első tábla elvált
19398.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

"Leborulok a nemzet nagysága előtt". A Kossuth-hagyaték. Bp., 1994. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19399.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rákóczi-néphagyományok nyomában. Ferenczi Imre és Molnár Mátyás gyűjtésének felhasználásával szerkesztette: Molnár Sándor. Vaja, 2003, Vay Ádám Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
19400.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db könyv - Gerencsér Miklós: Aradi napló + Pintér József: Ki volt az áruló? + Sarkadi Imre: Száz éve Segesvárnál. Kiadói papír és egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19401.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF