Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulóján. / Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Szerk.: Karsay Orsolya. Bp., 2002, OSZK. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar, angol és olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
Mary Beard: Tizenkét császár. A hatalom képei az ókortól a modern világig. Ford.: Rindó Klára. Bp., 2023, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A. Tóth Sándor: Pintér. Egy milliárdos, akit sírni is láttak. Pintér József által DEDIKÁLT! Kecskemét, Kecskeméti Lapok Kft. 1609. számozott példány! Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Magyar Történeti Bibliográfia (1825-1867) III. kötet. Politika, jog, oktatás-iskolák, tudomány, művészet, sajtó, vallás-egyházak. Szerk. a Történettudomány Intézet munkaközössége. Bp., 1950, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Hanák Péter (szerk.): Hogyan éltek elődeink? Fejezetek a magyar művelődés történetéből. Bp., 1980, Gondolat. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Györffy István: Magyar nép, magyar föld. sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Bp., 1942, Turul. Félvászon kötés, gerincnél elvált, kissé kopottas állapotban.
Rákóczi-néphagyományok nyomában. Ferenczi Imre és Molnár Mátyás gyűjtésének felhasználásával szerkesztette: Molnár Sándor. Vaja, 2003, Vay Ádám Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
3 db könyv - Gerencsér Miklós: Aradi napló + Pintér József: Ki volt az áruló? + Sarkadi Imre: Száz éve Segesvárnál. Kiadói papír és egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.