Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 257

Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. 128 p . Kiadói papírkötés.
19364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel (Varvasovszky Katalin).
19365.

Rufpreis:
3 000 HUF

László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1997, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19366.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Karácsonyi János: A magyar nemzetségek a XIV. század közepéig. Bp., 1995, Nap Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Az 1900-ban megjelent mű hasonmása.
19367.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kázmér Miklós: Régi magyar családnevek szótára. XIV-XVII. század. Bp., 1993, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19368.

Rufpreis:
3 000 HUF

19369.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Magyar Dolgozók Pártjának programnyilatkozata és szervezeti szabályzata. 1948. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19371.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db könyv - Kávássy Sándor: Bevezetés a történettudományba. Tanárképző Főiskola. Bp., 1988, Tankönyvkiadó. Megjelent 737 példányban + Kriveczky Béla: Történelmi szakkifejezések magyarázó szótára. Bp., 1988, Tankönyvkiadó. Megjelent 607. példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19372.

Rufpreis:
2 800 HUF

Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 2 db száma: 1924 II. évf 1-4. szám, 1935. XIII. évf. 1-4. szám. . Szerk. Csánki Dezső, Piedell Ambrus. Bp. 1924-35, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, kis sérüléssel
19373.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19374.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19375.

Rufpreis:
800 HUF

Takáts Sándor: Magyar nagyasszonyok I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., én., Genius, (Kunossy-ny.), 538+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.
19376.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF