Josef Klíma: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.