Porzellan

Zahl der Lose: 419

Limoges porcelán tojás formájú, historizáló jelenettel díszített, három lábon álló ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm
11445.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal tejkiöntő és két tojás tartó, Fehér mázas, jelzett, hibátlan
11446.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gustav Klimt teás bögre. Matricás, jelzett, hibátlan, fedéllel 10,5 cm
11447.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Fischer Ignác teás csésze, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. kissé restaurált, kis hajszálrepedéssel d: 11 cm, m: 7 cm
11448.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Antik "Porcelán Kőszénbánya s Téglagyár Porcellán-Fayencegyár Kőszénbánya s Téglagyár Porcellán-Fayencegyár" porcelán mozsár, jelzett, törővel, kopásokkal, felületi repedéssel, m: 16 cm, törő h: 27,5 cm
11449.

Rufpreis:
5 000 HUF

Grafenthal kutya és macskák. Jelzett, kis kopással, 19,5x10 cm
11450.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alteste Volkstedt kutya. Jelzett, kis kopással, m:15,5 cm
11451.

Rufpreis:
5 000 HUF

Thun historizáló dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm
11452.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japán fácánmintás 6 darab csésze, alátéttel. Jelzés nélkül, hibátlan, díszdobozban.
11453.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

MZ Austria II. Vilmos arcképével díszített kínálótál. Jelzett, minimális kopással, d: 17 cm
11454.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 darabos antik játékporcelán készlet, sérülésekkel, 16x12 cm
11455.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hüttl Tivadar Porcellángyáros art nouveau reklámjával díszített Hüttl Budapest hamuzó. Jelzett, hibátlan, 17x11 cm
11456.

Rufpreis:
5 000 HUF
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF