Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3079514
11445
462
Limoges porcelán tojás formájú, historizáló jelenettel díszített, három lábon álló ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm 3101031
11446
462
Rosenthal tejkiöntő és két tojás tartó, Fehér mázas, jelzett, hibátlan 3102698
11447
462
Gustav Klimt teás bögre. Matricás, jelzett, hibátlan, fedéllel 10,5 cm 3101030
11448
462
Fischer Ignác teás csésze, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. kissé restaurált, kis hajszálrepedéssel d: 11 cm, m: 7 cm 3101934
11449
462
Antik "Porcelán Kőszénbánya s Téglagyár Porcellán-Fayencegyár Kőszénbánya s Téglagyár Porcellán-Fayencegyár" porcelán mozsár, jelzett, törővel, kopásokkal, felületi repedéssel, m: 16 cm, törő h: 27,5 cm 3101502
11450
462
Grafenthal kutya és macskák. Jelzett, kis kopással, 19,5x10 cm 3101506
11451
462
Alteste Volkstedt kutya. Jelzett, kis kopással, m:15,5 cm 3101520
11452
462
Thun historizáló dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm
3101525
11453
462
Japán fácánmintás 6 darab csésze, alátéttel. Jelzés nélkül, hibátlan, díszdobozban. 3100938
11454
462
MZ Austria II. Vilmos arcképével díszített kínálótál. Jelzett, minimális kopással, d: 17 cm 3100942
11455
462
3 darabos antik játékporcelán készlet, sérülésekkel, 16x12 cm
3100935
11456
462
Hüttl Tivadar Porcellángyáros art nouveau reklámjával díszített Hüttl Budapest hamuzó. Jelzett, hibátlan, 17x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF