Porzellan

Zahl der Lose: 419

1974 VEB Weinbrennerei Meerane - Kongreß 74. A kelet-németországi Chemnitzben (akkori nevén Karl-Marx-Stadt) 1974-ben megnyitott ,,Kongreß" hotel épületét mintázó, alkalmi kiadású porcelán italos flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, 21x11x6 cm.
11383.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11384.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ens porcelán szabómester figura. Jelzett, hiányos, kopással, m: 17 cm
11385.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1860-1880, Biedermeier porcelán italos palack. Kézzel festett, kopással, dugóján repedéssel, jelzés nélkül, m: 19 cm
11386.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Német kislány kutyával figura, festett porcelán, sorszámozott, kopással, m: 9,5 cm
11387.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Lippelsdorf pásztor leány nagy méretű porcelán szobor, figura. Kézzel festett, jelzett, apró máz sérüléssel 43 cm
11389.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

11390.

Rufpreis:
8 000 HUF

11391.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kínai erotikus jelenetes tubákos porcelán fiolák, dugókkal, 5 db. Levonóképes, hibátlan, jelzés nélkül, 7x4.5 cm és 6x4.5 cm közötti méretben.
11392.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 19. sz. második fele, Copeland Late Spode "Exeter" 11 darabos hiányos teás készlet. Jelzett, mázszíneződéssel, sérülésekkel.
11393.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

Jugendstil majolika virágtartó. cca 1900, osztrák, sorszámozott, kopással, 27x10x9 cm
11394.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hölgy őzekkel. Mázas fajansz, jelzett, kis sérülésekkel, m: 29 cm
11395.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF