Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111519
11383
462
14000
1974 VEB Weinbrennerei Meerane - Kongreß 74. A kelet-németországi Chemnitzben (akkori nevén Karl-Marx-Stadt) 1974-ben megnyitott ,,Kongreß" hotel épületét mintázó, alkalmi kiadású porcelán italos flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, 21x11x6 cm.
3041962
11384
462
3105252
11385
462
Ens porcelán szabómester figura. Jelzett, hiányos, kopással, m: 17 cm
3081619
11386
462
9500
cca 1860-1880, Biedermeier porcelán italos palack. Kézzel festett, kopással, dugóján repedéssel, jelzés nélkül, m: 19 cm
3041973
11387
462
3800
Német kislány kutyával figura, festett porcelán, sorszámozott, kopással, m: 9,5 cm
3103227
11389
462
Lippelsdorf pásztor leány nagy méretű porcelán szobor, figura. Kézzel festett, jelzett, apró máz sérüléssel 43 cm 3012649
11390
462
2608800
11391
462
11000
1676561
11392
462
Kínai erotikus jelenetes tubákos porcelán fiolák, dugókkal, 5 db. Levonóképes, hibátlan, jelzés nélkül, 7x4.5 cm és 6x4.5 cm közötti méretben.
3107490
11393
462
cca 19. sz. második fele, Copeland Late Spode "Exeter" 11 darabos hiányos teás készlet. Jelzett, mázszíneződéssel, sérülésekkel. 3105702
11394
462
Jugendstil majolika virágtartó. cca 1900, osztrák, sorszámozott, kopással, 27x10x9 cm 3105698
11395
462
Hölgy őzekkel. Mázas fajansz, jelzett, kis sérülésekkel, m: 29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF