Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3084062
11263
462
Herend virágmintás váza, jelzett, 2. oszt. jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm
2829565
11264
462
2829562
11265
462
3103585
11266
462
Herend Viktória mintás hamuzó, Jelzett, kopással, d: 15 cm
3065540
11267
462
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka
2829600
11268
462
Óherendi zöld Apponyi mintás vázácska, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm 2971754
11269
462
Herendi virágmintás kínáló, másodosztályú jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 17 cm, m: 8,5 cm
2971751
11270
462
Herendi ernyő alakú kínáló, másodosztályú jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 15,5 cm, m: 9 cm 3048367
11271
462
4400
Herend Viktória mintás kisváza. Jelzett, minimális kopással, m: 6 cm 3043671
11272
462
Herendi virág mintás váza + kicsi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással m: 12 cm
3101553
11273
462
Herend virágmintás hamuzó. Jelzett, kézzel festett, kopással, d: 15 cm
3104109
11274
462
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan (talpán minimális kopással), 15x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF