Porzellan

Zahl der Lose: 419

Herend virágmintás váza, jelzett, 2. oszt. jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm
11263.

Rufpreis:
10 000 HUF

11264.

Rufpreis:
8 000 HUF

11265.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herend Viktória mintás hamuzó, Jelzett, kopással, d: 15 cm
11266.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka
11267.

Rufpreis:
8 000 HUF

Óherendi zöld Apponyi mintás vázácska, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm
11268.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi virágmintás kínáló, másodosztályú jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 17 cm, m: 8,5 cm
11269.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi ernyő alakú kínáló, másodosztályú jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 15,5 cm, m: 9 cm
11270.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herend Viktória mintás kisváza. Jelzett, minimális kopással, m: 6 cm
11271.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Herendi virág mintás váza + kicsi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással m: 12 cm
11272.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herend virágmintás hamuzó. Jelzett, kézzel festett, kopással, d: 15 cm
11273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan (talpán minimális kopással), 15x9 cm
11274.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF