Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103367
11239
462
32000
Herend Apponyi purpur mintás szendvicses készlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, tálca 36x15 cm, tálak d: 15 cm 3097769
11240
462
30000
Herendi Eton mintás süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egy tányéron hajszálrepedéssel. Hat személyes d: 14 cm, 27 cm
3102244
11241
462
30000
Herend Rothschild mintás 6 darab kistányér. Jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm 3103584
11242
462
28000
Herend Viktória mintás nagyméretű kagyló alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 23x22 cm 3102238
11243
462
28000
Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
2992031
11244
462
24000
2829570
11245
462
28000
3079191
11246
462
26000
Herend Apponyi zöld mintás váza. Felfelé enyhén szélesedő vázatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm 3103383
11247
462
26000
Herend Apponyi purpur mintás 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 20,5 cm 3103362
11248
462
24000
Herend eton mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 15-25 cm 3101180
11249
462
24000
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
3101182
11250
462
24000
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF