Porzellan

Zahl der Lose: 419

Herend Apponyi purpur mintás szendvicses készlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, tálca 36x15 cm, tálak d: 15 cm
11239.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
9

Herendi Eton mintás süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egy tányéron hajszálrepedéssel. Hat személyes d: 14 cm, 27 cm
11240.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herend Rothschild mintás 6 darab kistányér. Jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm
11241.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
14

Herend Viktória mintás nagyméretű kagyló alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 23x22 cm
11242.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11243.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11244.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11245.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herend Apponyi zöld mintás váza. Felfelé enyhén szélesedő vázatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
11246.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herend Apponyi purpur mintás 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 20,5 cm
11247.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herend eton mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 15-25 cm
11248.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11249.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11250.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF