Porzellan

Zahl der Lose: 419

Hollóházi Viktória mintás áttört tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm
11359.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11360.

Rufpreis:
3 000 HUF

5 db Hollóházi porcelán Magyar Posta emlékkorsó. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11361.

Rufpreis:
3 000 HUF

11362.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi táncoló medve porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm
11363.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi porcelán bonbonniere, érdekes formával. Kézzel festett jelzett, kopással d: 14 cm
11364.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi ékszeres tálka. Matricás virágmintával díszített, jelzett, hibátlan, 18,5x14,5 cm
11365.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi pálinkás szett 8 pohárral, Videoton márkajelzéssel, jelzett, kis kopással, m: 15 cm, poharak m: 4 cm
11366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi pálinkás szett. Kulacs dugó nélkül és 6 db pohár. Jelzett, hibátlan, dobozában.
11367.

Rufpreis:
2 400 HUF

6 db Hollóházi kínáló tál, tányér, virág mintás, jelzett, kopásokkal 16 cm
11368.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Paprfikafűző nő. Terv.:Balogh Béla. Jelzett, kis kopással, m: 25 cm
11369.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi matyó lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 29 cm
11370.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF