Porzellan

Zahl der Lose: 419

2 db Antik masszív porcelánfajansz mokkás csésze. Matricás, jelzés nélkül, kis mázhibákkal
11481.

Rufpreis:
4 000 HUF

11482.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik többrészes fajansz teás szett. 29 cm
11483.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1886-1905 William A. Adderley & Co fajansz csésze, jelzés nélkül. Mázrepedésekkel.
11484.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1971-1984, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11485.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1969-1973, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11486.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Kézzel festett, jelzett, kopott 11 cm
11487.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

2 darab kisváza: Herend Apponyi rust mintás + Bohemia zománcfestett hialitüveg, a Herendi jelzett. hibátlanok, m: 6-8 cm
11488.

Rufpreis:
4 000 HUF

1850, Alt Wien kanna. Jelzett, sérülésekkel, m: 18,5 cm
11489.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Reichenbach kobalt festéses kínálótál. Jelzett, minimális kopással, d: 28 cm
11490.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche pelikán. Jelzett, minimális kopottsággal, m: 14,5 cm
11491.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal antik nagyméretű patikai törő, jelzett, kopással, h: 25 cm
11492.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF