Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103603
11481
462
2 db Antik masszív porcelánfajansz mokkás csésze. Matricás, jelzés nélkül, kis mázhibákkal
3103605
11482
462
3103621
11483
462
Antik többrészes fajansz teás szett. 29 cm
3103607
11484
462
cca 1886-1905 William A. Adderley & Co fajansz csésze, jelzés nélkül. Mázrepedésekkel. 3044769
11485
462
3800
Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1971-1984, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 3035276
11486
462
Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1969-1973, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 2765608
11487
462
5500
Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Kézzel festett, jelzett, kopott 11 cm
3081647
11488
462
2 darab kisváza: Herend Apponyi rust mintás + Bohemia zománcfestett hialitüveg, a Herendi jelzett. hibátlanok, m: 6-8 cm
3081520
11489
462
4800
1850, Alt Wien kanna. Jelzett, sérülésekkel, m: 18,5 cm
3108835
11490
462
Reichenbach kobalt festéses kínálótál. Jelzett, minimális kopással, d: 28 cm 3108723
11491
462
Drasche pelikán. Jelzett, minimális kopottsággal, m: 14,5 cm
3108720
11492
462
Rosenthal antik nagyméretű patikai törő, jelzett, kopással, h: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF