Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111517
11493
462
Rosenthal studio-line Queensberry Marble váza. Fátyolosan színezett, lapított vázatest, jelzett, hibátlan, 11x13 cm
3111471
11494
462
3 darab dekoratív japán porcelán tárgy, kínáló, bonbonier. Hibátlan, d: 29 cm alatt 3106445
11495
462
Reichenbach zöld fonton rokály mintás 3 darabos asztali szett: váza m: 28 cm, kínáló d: 24 cm, kerek kínáló d: 31 cm. Jelzett, hibátlan. 3105722
11496
462
2 darab német porcelán balerina. Jelzett, sérült, hiányos, m: 21-22 cm 3105247
11497
462
Royal Crown Derby porcelán Őszapó.Jelzett, kézzel festett, szirmokon kis hiányokkal, m: 14,5 cm 3105021
11498
462
Spode angol porcelán 8 darab nagytányér. Jelzett, hajómintás, kis kopással, d: 26 cm 3105017
11499
462
Spode angol porcelán 8 darab mélytányér. Jelzett, hajómintás, kis kopással, d: 23 cm 3104890
11500
462
cca 1900, 2 darab majolika tál, plasztikus jelenetekkel. Javítással, hiánnyal, drótozva, d: 31,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3104735
11501
462
Porcelán balerina. Cseh vagy német, jelzés nélkül, kezén pattanással, 19x12 cm 3104699
11502
462
Antik futóvirág mintás fajansz virágtartó edény, sorszámozott, minimális kopással, 34x15x11 cm 3103601
11503
462
Antik masszív porcelánfajansz kávés csésze alátéttel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan
3109691
11504
462
3200
Porcelán díszpohár. Feltehetően cseh, cca 1900, kartusban kézzel festett virágcsokorral, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF