Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2930655
11553
462
Kínai kétfüles porcelán váza pár, jelzés nélkül, festett mintával, kis kopással, m: 16 cm 3003642
11554
462
Ezüst színű fatörzs váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
3041704
11555
462
Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, 12x10 cm
3024514
11556
462
2493432
11557
462
3025591
11558
462
2 darab német porcelán tálka, egyik historizáló jelenettel, jelzett, kopással, d: 12-13 cm
2892614
11559
462
KPM kínáló, kopásokkal, jelzett, d: 26 cm 2992066
11560
462
2992059
11561
462
Japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
2992048
11562
462
Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
3079516
11563
462
Limoges historizáló jelenettel díszített porcelán ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással, 6x4x3,5 cm
3102391
11564
462
Wedgwood angol relief díszítéses biszkvit porcelán gyűrűtartó szelence. Eredeti csomagolásában, dobozában Jelzett, hibátlan, 7x5x3,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF