Porzellan

Zahl der Lose: 419

Kínai kétfüles porcelán váza pár, jelzés nélkül, festett mintával, kis kopással, m: 16 cm
11553.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst színű fatörzs váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
11554.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, 12x10 cm
11555.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11556.

Rufpreis:
2 800 HUF

11557.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 darab német porcelán tálka, egyik historizáló jelenettel, jelzett, kopással, d: 12-13 cm
11558.

Rufpreis:
1 800 HUF

KPM kínáló, kopásokkal, jelzett, d: 26 cm
11559.

Rufpreis:
1 600 HUF

11560.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
11561.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
11562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Limoges historizáló jelenettel díszített porcelán ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással, 6x4x3,5 cm
11563.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wedgwood angol relief díszítéses biszkvit porcelán gyűrűtartó szelence. Eredeti csomagolásában, dobozában Jelzett, hibátlan, 7x5x3,5 cm
11564.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF