Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3102390
11565
462
3800
Wedgwood angol relief díszítéses biszkvit porcelán bonbonier. Jelzett, hibátlan, 10x10x5 cm
3101522
11566
462
Yamasen japán 24k arannyal díszített cukortartó és tejkiöntő, díszdobozban. Jelzett, hibátlan. 3101489
11567
462
Unterweissbach 2 darab kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11-12 cm
3101494
11568
462
2 darab porcelán ibolyaváza, közte meggy mintával. Jelzett, hibátlan, m: 8-8,5 cm
3101497
11569
462
2 darab húsvéti témájú kiöntő. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3102583
11570
462
Budapesti Tőzsde. Antik német porcelán bögre, jelzett, kopással, fülön repedéssel, m: 9,5 cm 3103404
11571
462
Bohemia Henriette hagymamintás kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes. 3100952
11572
462
2200
Virágmintás kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 18 cm, m: 16 cm 3100766
11573
462
Katowice lengyel porcelán elefánt. Jelzett, kis kopással, 26x17 cm 3102437
11574
462
4 darab sárkánymintás kínai porelán: leveses tál kanállal, tálka, alj. Kopással, klf jelzésekkel. 3102404
11575
462
Sárkánymintás kínai leveses tál kanállal. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm, kanál h: 14 cm 3102405
11576
462
Kínai teafűtároló edény. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF