Porzellan

Zahl der Lose: 419

Wedgwood angol relief díszítéses biszkvit porcelán bonbonier. Jelzett, hibátlan, 10x10x5 cm
11565.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Yamasen japán 24k arannyal díszített cukortartó és tejkiöntő, díszdobozban. Jelzett, hibátlan.
11566.

Rufpreis:
3 000 HUF

Unterweissbach 2 darab kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11-12 cm
11567.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 darab porcelán ibolyaváza, közte meggy mintával. Jelzett, hibátlan, m: 8-8,5 cm
11568.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 darab húsvéti témájú kiöntő. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11569.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapesti Tőzsde. Antik német porcelán bögre, jelzett, kopással, fülön repedéssel, m: 9,5 cm
11570.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bohemia Henriette hagymamintás kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
11571.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Virágmintás kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 18 cm, m: 16 cm
11572.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Katowice lengyel porcelán elefánt. Jelzett, kis kopással, 26x17 cm
11573.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

4 darab sárkánymintás kínai porelán: leveses tál kanállal, tálka, alj. Kopással, klf jelzésekkel.
11574.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sárkánymintás kínai leveses tál kanállal. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm, kanál h: 14 cm
11575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai teafűtároló edény. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm
11576.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF