Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045895
11541
462
3200
Gésamintás dísztál. Kína, XX. sz., jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
3045833
11542
462
Porcelán szervírozótál. Német, XIX. sz vége, fülei lecsiszolva és bronz fogóval kiegészítve, sérüléssel, jelzett, 52x36 cm
2515959
11543
462
Gránit: retró váza, színes mázakkal festett porcelán, apró mázhiba, jelzett m: 20 cm
2582090
11544
462
Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm 3041728
11545
462
ENS porcelán virágszirmok. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 6 m
2934758
11546
462
Tunstall Adams angol madármintás váza, jelzéssel, kézzel festett, kopott, m: 8,5 cm 3040906
11547
462
Witeg Kőporc bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm
3000122
11548
462
Kézzel festett kínai váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
3043275
11549
462
3800
Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm
2992036
11550
462
Porcelán bonbonniere empire stílus. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással d: 10 cm 3012928
11551
462
Victoria virágmintás kínáló, jelzéssel, kopással, d: 15,5 cm, m: 7,5 cm
2992057
11552
462
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF