Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110151
11517
462
Antik váza, virágmintával, kis kopással, m: 13 cm
3108943
11518
462
3400
Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
3110174
11519
462
3200
Gerold Bavaria galambpár figurákkal díszített porcelán ételmelegítő. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 7,5 cm
3109791
11520
462
3 db szovjet porcelán kakas és tyúkok. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 9 cm 3109793
11521
462
Porcelán patkány figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással 8 cm 3109808
11522
462
MInd Int Ltd. Gomba formájú porcelán üvegcse. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm 3109812
11523
462
Sarraguemines fajansz szőlős tányér. Jelzett, mázrepedéssel. d: 19 cm
3086445
11524
462
6 db Wedgewood porcelán tányér. Aranyozott, jelzett, minimális kopással 23 cm 3097745
11525
462
Aquincum női akt. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 3043680
11526
462
2 db Meisseni porcelán tálka Kézzel festett, jelzett, kis kopással 9x6 cm
3062543
11527
462
Augarten zöld virágmintás tálka és gyertyatartó. Jelzett, matricás, hibátlan, d: 9 cm, m: 6 cm
3024543
11528
462
3200
2 db biszkvit porcelán figurális kiöntő és cukortartó. Jelzés nélkül, hibátlan 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF