Porzellan

Zahl der Lose: 419

Antik váza, virágmintával, kis kopással, m: 13 cm
11517.

Rufpreis:
1 400 HUF

Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11518.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gerold Bavaria galambpár figurákkal díszített porcelán ételmelegítő. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 7,5 cm
11519.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

3 db szovjet porcelán kakas és tyúkok. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 9 cm
11520.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Porcelán patkány figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással 8 cm
11521.

Rufpreis:
1 800 HUF

MInd Int Ltd. Gomba formájú porcelán üvegcse. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
11522.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sarraguemines fajansz szőlős tányér. Jelzett, mázrepedéssel. d: 19 cm
11523.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

6 db Wedgewood porcelán tányér. Aranyozott, jelzett, minimális kopással 23 cm
11524.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum női akt. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11525.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db Meisseni porcelán tálka Kézzel festett, jelzett, kis kopással 9x6 cm
11526.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Augarten zöld virágmintás tálka és gyertyatartó. Jelzett, matricás, hibátlan, d: 9 cm, m: 6 cm
11527.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 db biszkvit porcelán figurális kiöntő és cukortartó. Jelzés nélkül, hibátlan 12 cm
11528.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF