Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3102410
11457
462
Japán kávés készlet. Klasszikus japán mintázatokkal díszített, jelzett, minimális pattogzással, kopással, teljes. 3104071
11458
462
Art nouveau fajansz lámpabúra. Jelzés nélkül, kopással, d: 16 cm, m: 13 cm 3104272
11459
462
3104229
11460
462
Staffel antik fedeles fali sótartó. Fajansz, fa fedéllel. Jelzett, sérülésekkel, 19x15x12 cm 3104373
11461
462
Victoria japán mintás 4 személyes kínáló szett. Jelzett, kis kopással, tálca 19x31 cm, tálak d: 16,5 cm 3104322
11462
462
Royal Boch Delft mintás kaspó. Jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm, m: 14,5 cm 3103002
11463
462
Wallendorf modernista városképes kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 32 cm
3102931
11464
462
H&C csehszlovák 4 darabos rózsaszín asztali szett, 2 darab talpas kínáló, bonbonier, hamuzó. Jelzett, hamuzó, d: 9-24 cm 3102906
11465
462
Aquincum matyó férfi és nő figura. Jelzett, hibátlan, m: 24-25 cm 3103406
11466
462
3800
Bohemia Henriette hagymamintás 5 darabos szervírozó készlet. Szószos, leveses, köretes, pecsenyés, sóborsos. Jelzett, hibátlan. 3103547
11467
462
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7,5 cm
3103548
11468
462
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, m: 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF