Porzellan

Zahl der Lose: 419

Japán kávés készlet. Klasszikus japán mintázatokkal díszített, jelzett, minimális pattogzással, kopással, teljes.
11457.

Rufpreis:
6 000 HUF

Art nouveau fajansz lámpabúra. Jelzés nélkül, kopással, d: 16 cm, m: 13 cm
11458.

Rufpreis:
5 000 HUF

11459.

Rufpreis:
5 000 HUF

Staffel antik fedeles fali sótartó. Fajansz, fa fedéllel. Jelzett, sérülésekkel, 19x15x12 cm
11460.

Rufpreis:
4 000 HUF

Victoria japán mintás 4 személyes kínáló szett. Jelzett, kis kopással, tálca 19x31 cm, tálak d: 16,5 cm
11461.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Boch Delft mintás kaspó. Jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm, m: 14,5 cm
11462.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wallendorf modernista városképes kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 32 cm
11463.

Rufpreis:
5 000 HUF

H&C csehszlovák 4 darabos rózsaszín asztali szett, 2 darab talpas kínáló, bonbonier, hamuzó. Jelzett, hamuzó, d: 9-24 cm
11464.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aquincum matyó férfi és nő figura. Jelzett, hibátlan, m: 24-25 cm
11465.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bohemia Henriette hagymamintás 5 darabos szervírozó készlet. Szószos, leveses, köretes, pecsenyés, sóborsos. Jelzett, hibátlan.
11466.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
21

Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7,5 cm
11467.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, m: 7 cm
11468.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF