Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103549
11469
462
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, pattogzással, m: 8 cm
3103550
11470
462
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, pattogzással, m: 7,5 cm
3103553
11471
462
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, pattogzással, m: 7 cm
3103554
11472
462
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, m: 6,5 cm
3103555
11473
462
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, fülön repedéssel, m: 6 cm
3103557
11474
462
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, d: 11 cm, m: 6 cm
3103545
11475
462
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, m:8 cm
3103544
11476
462
3103538
11477
462
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7 cm 3103539
11478
462
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7 cm 3103374
11479
462
4200
6 db Johnson Bros mokkás csésze alátéttel máz alatti kék matricás, jelzett, hibátlan 3103602
11480
462
Antik masszív porcelánfajansz kávés csésze alátéttel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF