Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3107644
11347
462
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm 2854824
11348
462
2937145
11349
462
Hollóházi olvasó lányok. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Káldor Aurél, m: 15 cm
3104267
11350
462
Hollóházi asztali óra. Jelzett, hibátlan, szerkezete nem kipróbált, dobozában, m: 18 cm 3109829
11351
462
- Hollóházi porcelán Unicumos kupicák, matricás, jelzett, 8 db, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 m 2856645
11352
462
Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm 2934804
11353
462
3100702
11354
462
Hollóházi Erika mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, 22x18 cm 3102918
11355
462
Hollóházi 2 darab népviseletes lány figura. Jelzett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 29-30 cm 3103012
11356
462
Hollóházi prelinékínáló szett. Jelzett, hibátlan, 28x20 cm, tálkák d: 13 cm 3104112
11357
462
Hollóházi osztriga ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 19,5x11 cm
3107706
11358
462
Hollóházi pletykázó lányok. Jelzett, kis kopással, m: 23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF