Porzellan

Zahl der Lose: 419

Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm
11347.

Rufpreis:
12 000 HUF

11348.

Rufpreis:
6 000 HUF

11349.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi asztali óra. Jelzett, hibátlan, szerkezete nem kipróbált, dobozában, m: 18 cm
11350.

Rufpreis:
8 000 HUF

-  Hollóházi porcelán Unicumos kupicák, matricás, jelzett, 8 db, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 m
11351.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
11352.

Rufpreis:
2 800 HUF

11353.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Erika mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, 22x18 cm
11354.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi 2 darab népviseletes lány figura. Jelzett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 29-30 cm
11355.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Hollóházi prelinékínáló szett. Jelzett, hibátlan, 28x20 cm, tálkák d: 13 cm
11356.

Rufpreis:
4 000 HUF
26

Hollóházi osztriga ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 19,5x11 cm
11357.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi pletykázó lányok. Jelzett, kis kopással, m: 23,5 cm
11358.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF