Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111481
11323
462
Zsolnay pillangó mintás hosszúkás tál. Jelzett, hibátlan, 26x8,5 cm 3110104
11324
462
Zsolnay pirospöttyös bögre m: 8 cm + Tunsgram Étterem háromrészes szett h: 21 cm, jelzett, kopásokkal 3109329
11325
462
Zsolnay búzavirág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával az alján 8 cm 3110163
11326
462
Zsolnay pörköltes tál, kopott, d: 20 cm 3110690
11327
462
Zsolnay virág mintás porcelán váza, matricás, jelzett, m: 11,5 cm 3099048
11328
462
Zsolnay porcelán kulacs. Jelzett, minimális kopással, m: 13 cm 3098687
11329
462
Zsolnay apróvirágos kávés készlet, hiányos, kopással, pattogzással, jelzett 3086327
11330
462
Zsolnay virágmintás porcelán fedeles cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
3101518
11331
462
Zsolnay 3 darab retro bögre. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3102393
11332
462
3102394
11333
462
Zsolnay törtfehér alapon virágmintás hamuzó. Alján Hungexpo felirattal. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm
3103888
11334
462
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF