Porzellan

Zahl der Lose: 419

Zsolnay pillangó mintás hosszúkás tál. Jelzett, hibátlan, 26x8,5 cm
11323.

Rufpreis:
4 000 HUF
17

Zsolnay pirospöttyös bögre m: 8 cm + Tunsgram Étterem háromrészes szett h: 21 cm, jelzett, kopásokkal
11324.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával az alján 8 cm
11325.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Zsolnay pörköltes tál, kopott, d: 20 cm
11326.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay virág mintás porcelán váza, matricás, jelzett, m: 11,5 cm
11327.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs. Jelzett, minimális kopással, m: 13 cm
11328.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay apróvirágos kávés készlet, hiányos, kopással, pattogzással, jelzett
11329.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán fedeles cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11330.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay 3 darab retro bögre. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11331.

Rufpreis:
2 400 HUF

11332.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay törtfehér alapon virágmintás hamuzó. Alján Hungexpo felirattal. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm
11333.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11334.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF