Porzellan

Zahl der Lose: 419

11299.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 14 x 23 x 12 cm
11300.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11301.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzéssel, hibátlan.
11302.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Jelzett, hibátlan, bársonyborítású díszdobozban, m: 33,5 cm
11303.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, hat személyes
11304.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay eozin mázas merítő lány, névjegytartó. Jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 x13 cm, m: 11 cm
11305.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay búzavirág mintás kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan hat személyes
11306.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, kis mázhibákkal, illetve kiöntő részénél restaurált, m: 32 cm. Ritka!
11307.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
11308.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, kis kopással, 9,5x11 cm
11309.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay áttört dísz tál. Kézzel festett, jelzett (családi pecsétes), restaurált, d: 21,5 cm
11310.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF