Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967839
11299
462
32000
3103395
11300
462
40000
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 14 x 23 x 12 cm 2923104
11301
462
30000
2971772
11302
462
34000
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzéssel, hibátlan. 3111958
11303
462
32000
Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Jelzett, hibátlan, bársonyborítású díszdobozban, m: 33,5 cm 3108254
11304
462
30000
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, hat személyes 3084848
11305
462
32000
Zsolnay eozin mázas merítő lány, névjegytartó. Jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 x13 cm, m: 11 cm
3108260
11306
462
26000
Zsolnay búzavirág mintás kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan hat személyes 3079776
11307
462
Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, kis mázhibákkal, illetve kiöntő részénél restaurált, m: 32 cm. Ritka!
3103471
11308
462
Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm 3101638
11309
462
Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, kis kopással, 9,5x11 cm
3103380
11310
462
Zsolnay áttört dísz tál. Kézzel festett, jelzett (családi pecsétes), restaurált, d: 21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF