Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3107616
11625
462
3 darab antik bögre. Közte jelzéssel, sérülésekkel, m: 9 cm 3107175
11626
462
Kalocsai kétszemélyes kávéscsésze szett, díszdobozban. Jelzett, hibátlan. 3106966
11627
462
Ens virág. Jelzett, hibátlan, h: 5 cm 3106989
11628
462
"Yris" porcelán egér. Jelzett, kis kopással, m: 5,5 cm 3106618
11629
462
3400
Sarreguemines antik kancsó. Jelzett, kis kopással, m: 16 cm 3106453
11630
462
Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm
3105351
11632
462
3200
Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) csésze és 3 darab alj. Jelzett, csészén pattogzással, aljon tűzhibával, d: 15 cm 3105346
11633
462
Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) pecsenyés kínáló. Jelzett, belsejében repedésvonallal, 39x25,5 cm 3105334
11634
462
Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
3103747
11635
462
Legyezős asszony. Antik fajansz váza 1894-es számmal. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával. 22,5 cm 3103740
11636
462
Kézzel festett antik porcelán komatál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF