Porzellan

Zahl der Lose: 419

3 darab antik bögre. Közte jelzéssel, sérülésekkel, m: 9 cm
11625.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalocsai kétszemélyes kávéscsésze szett, díszdobozban. Jelzett, hibátlan.
11626.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Ens virág. Jelzett, hibátlan, h: 5 cm
11627.

Rufpreis:
1 600 HUF

"Yris" porcelán egér. Jelzett, kis kopással, m: 5,5 cm
11628.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Sarreguemines antik kancsó. Jelzett, kis kopással, m: 16 cm
11629.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
17

Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm
11630.

Rufpreis:
2 400 HUF

Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) csésze és 3 darab alj. Jelzett, csészén pattogzással, aljon tűzhibával, d: 15 cm
11632.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) pecsenyés kínáló. Jelzett, belsejében repedésvonallal, 39x25,5 cm
11633.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
11634.

Rufpreis:
2 400 HUF

Legyezős asszony. Antik fajansz váza 1894-es számmal. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával. 22,5 cm
11635.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

Kézzel festett antik porcelán komatál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 15 cm
11636.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF