Porzellan

Zahl der Lose: 419

3 darab skandináv karácsonyi tányér, 1971-1980, jelzett, hibátlan, d: 15-21 cm
11601.

Rufpreis:
3 000 HUF

1939, 1940, 2 darab holland falitányér, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
11602.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kártyázó idős házaspár, biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, a férfi cipőjén apró lepattanással, 11,5x9,5x7,5 cm
11603.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db vegyes porcelán: fehér mázas gyerek, román kócsag figura, koboz formájú fedeles dobozka. Változó, sérült / javított állapotban.
11604.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db német porcelán bonbonier, Ilmenau Echt Kobalt és Moliére Bavaria. Matricás, jelzett, kis kopottsággal, 13x9x7 cm és 9,5x9,5x7,5 cm
11605.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db japán mini váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, m: 5,5 - 6,5 cm
11606.

Rufpreis:
2 000 HUF

11607.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm
11608.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás tál. Máz alatti kékkel festett, jelzés nélkül, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23,5 cm
11609.

Rufpreis:
1 400 HUF

11610.

Rufpreis:
1 800 HUF

11611.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 darab dísztányér, zömmel skandináv, jelzett, d: 17-21 cm
11612.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF