Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3054162
11601
462
3 darab skandináv karácsonyi tányér, 1971-1980, jelzett, hibátlan, d: 15-21 cm
3054150
11602
462
1939, 1940, 2 darab holland falitányér, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 3075102
11603
462
Kártyázó idős házaspár, biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, a férfi cipőjén apró lepattanással, 11,5x9,5x7,5 cm 3075185
11604
462
2200
3 db vegyes porcelán: fehér mázas gyerek, román kócsag figura, koboz formájú fedeles dobozka. Változó, sérült / javított állapotban.
3102371
11605
462
2 db német porcelán bonbonier, Ilmenau Echt Kobalt és Moliére Bavaria. Matricás, jelzett, kis kopottsággal, 13x9x7 cm és 9,5x9,5x7,5 cm 3102358
11606
462
2 db japán mini váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, m: 5,5 - 6,5 cm 3006776
11607
462
3032487
11608
462
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm
2997435
11609
462
cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás tál. Máz alatti kékkel festett, jelzés nélkül, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23,5 cm
3032485
11610
462
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm 3032489
11611
462
3081705
11612
462
5 darab dísztányér, zömmel skandináv, jelzett, d: 17-21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF