Porzellan

Zahl der Lose: 419

6 darab rizsszemes kínai csésze alátéttel. Jelzett, kis kopásokkal, d: 11,5 cm, m: 5,5 cm
11577.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik porcelán bonbonier. Jelzés nélkül, aprólékos kézi festéssel, fülei kötélhuzalt imitálnak. Kopással, 13x19 cm
11578.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Wallendorf sárkány mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11579.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szecessziós porcelán dísztál, sérüléssel, d: 17 cm
11580.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf sárkány mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11581.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquincum libapár. Terv.: Balogh Béla. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11582.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kassai emlék. Zsolnay és Hollóházi jelzésekkel kulacs. Repedésvonallal, m: 10 cm
11583.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csillag Gyógyszertár porcelán tégely. Kis kopással, d: 7 cm, m: 8,5 cm
11584.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gretl szecessziós kávéházi tejkiöntő. Jelzett, kopással, m: 9,5 cm
11585.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gránit Warhanek C. Budapest bögre. Jelzéssel, sérülésekkel, m: 10,5 cm
11586.

Rufpreis:
1 800 HUF

Reichenbach porcelán szendvicses tálca. Jelzett, hibátlan, 38x15 cm
11587.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf kínálótálca. Jelzett, hibátlan, 33x23 cm
11588.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF