Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3102409
11577
462
6 darab rizsszemes kínai csésze alátéttel. Jelzett, kis kopásokkal, d: 11,5 cm, m: 5,5 cm 3104311
11578
462
Antik porcelán bonbonier. Jelzés nélkül, aprólékos kézi festéssel, fülei kötélhuzalt imitálnak. Kopással, 13x19 cm 3104314
11579
462
Wallendorf sárkány mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 3104201
11580
462
Szecessziós porcelán dísztál, sérüléssel, d: 17 cm
3104287
11581
462
Wallendorf sárkány mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3104302
11582
462
Aquincum libapár. Terv.: Balogh Béla. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3102157
11583
462
Kassai emlék. Zsolnay és Hollóházi jelzésekkel kulacs. Repedésvonallal, m: 10 cm 3102165
11584
462
Csillag Gyógyszertár porcelán tégely. Kis kopással, d: 7 cm, m: 8,5 cm 3102176
11585
462
Gretl szecessziós kávéházi tejkiöntő. Jelzett, kopással, m: 9,5 cm 3101782
11586
462
Gránit Warhanek C. Budapest bögre. Jelzéssel, sérülésekkel, m: 10,5 cm 3102993
11587
462
Reichenbach porcelán szendvicses tálca. Jelzett, hibátlan, 38x15 cm 3102999
11588
462
Wallendorf kínálótálca. Jelzett, hibátlan, 33x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF