Porzellan

Zahl der Lose: 419

11215.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

11216.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

11217.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hollóházi Porcelángyár, Szász Endre (1926-2003): Hegedű. Hegedű porcelán dísztárgy. Aranyozott fekete keretezésben fantasztikus jelenetek. Kézzel festett, jelzés nélkül, egyik hangolókulcs hiányzik, asztali tartó nélkül h: 60 cm
11218.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Herend Viktória mintás 6 darab csésze alátéttel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan.
11219.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

cca 1885 Zsolnay hatalmas zsíros bödön. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, repedt mázzal, néhány kisebb repedésvonallal, szájánál egy pattanással, m: 44 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11220.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11221.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11 darabos Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, a tálon mázrepedéssel
11222.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay búzavirág mintás kávés készlet. Jelzett, kis kopással, teljes, dobozában.
11223.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Jelzett, hibátlan, teljes, dobozában.
11224.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Wood & Sons angol manufaktúra Mexican mintás 48 darabos étkészlet. Nagytányér, mélytányér, kistányér, pecsenyés tálak, leveskínálók, stb. 1-1 kopással, kis pattogzással, összességében jó állapotban. Jelzett.
11225.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

cca 1920-1940, Aelteste Volkstedter háromrészes, női alakkal díszített gyertyatartó. Kézzel festett és plasztikus rózsákkal, valamint kosarat vivő női figurával, aranyozott részekkel. Jelzett, kis sérülésekkel, illetve a női figura kezei hiányoznak, feje ragasztott, teljes magasság: 49,5 cm
11226.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF