Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103350
11335
462
2200
Zsolnay Vulkán tűzálló tál, jelzett, hibátlan 27x17 cm 3106993
11336
462
Zsolnay aranyozott fehér 9 darabos összeállítás: cukortartó, kiöntő, csészék. Jelzett, kis kopással. 3107633
11337
462
cca 1942 Zsolnay Iris 5 darab japán mintás tányér. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 23,5 cm
3111478
11338
462
Zsolnay búzavirág mintás ékszeres tálka, jelzett, kis kopással, d: 12 cm 3111479
11339
462
Zsolnay Exclusiv kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3108726
11340
462
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3108727
11341
462
Zsolnay népmese mintás kulacs. Jelzett, minimális kopással, m: 15 cm 3055082
11342
462
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
3087521
11343
462
Hollóházi Hajnalka mintás 6 személyes porcelán kávés készlet. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, teljes. 3102239
11344
462
Hollóházi Erika mintás süteményes készlet, hatszemélyes, tálca + 6 db tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, 39x17,5 cm, d: 18 cm 3097761
11345
462
Hollóházi virág mintás porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan hat személyes
3108842
11346
462
14000
Hollóházi nagyváza. Kobalték alapon rokályos díszítésekkel, aranykontúrozással. Jelzett, hibátlan, m: 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF