Porzellan

Zahl der Lose: 419

Zsolnay Vulkán tűzálló tál, jelzett, hibátlan  27x17 cm
11335.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay aranyozott fehér 9 darabos összeállítás: cukortartó, kiöntő, csészék. Jelzett, kis kopással.
11336.

Rufpreis:
2 000 HUF
38

cca 1942 Zsolnay Iris 5 darab japán mintás tányér. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 23,5 cm
11337.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay búzavirág mintás ékszeres tálka, jelzett, kis kopással, d: 12 cm
11338.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay Exclusiv kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
11339.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11340.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay népmese mintás kulacs. Jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
11341.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11342.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi Hajnalka mintás 6 személyes porcelán kávés készlet. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, teljes.
11343.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi Erika mintás süteményes készlet, hatszemélyes, tálca + 6 db tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, 39x17,5 cm, d: 18 cm
11344.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi virág mintás porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan hat személyes
11345.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi nagyváza. Kobalték alapon rokályos díszítésekkel, aranykontúrozással. Jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11346.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF