Porzellan

Zahl der Lose: 419

Sitzendorf barokk férfi és nő figura. Jelzett, férfi hibátlan, a nő sérült, m: 12-13 cm
11396.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tátrafüred mitológiai jelenetes bonbonniere. Matircás, részben kézzel festett, jelzés nélkül, sérült, ragasztott. d: 10 cm
11397.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Meissen lila virágmintás dísztál, bronz táltartón. Jelzett, kis karcokkal, kis kopással, d: 28 cm
11398.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11399.

Rufpreis:
8 000 HUF

Edelstein Bavaria Maria Theresia porcelán teás készlet hat személyes, Matricás, jelzett, egyik csészén kis lepattanás
11401.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Schaubachkunst fiatal pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
11402.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan m: 31 cm
11403.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm
11404.

Rufpreis:
8 000 HUF

Limoges porcelán kis kávés, mokkás készlet, kiöntő + 4 db csésze. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal, m: 4,5 - 15 cm
11405.

Rufpreis:
8 000 HUF

Japán szendvicses készlet, hat személyes, kézzel festett jelzett, kis csorbákkal.
11406.

Rufpreis:
8 000 HUF

11407.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11408.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF