Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3105695
11396
462
Sitzendorf barokk férfi és nő figura. Jelzett, férfi hibátlan, a nő sérült, m: 12-13 cm 3045360
11397
462
6500
Tátrafüred mitológiai jelenetes bonbonniere. Matircás, részben kézzel festett, jelzés nélkül, sérült, ragasztott. d: 10 cm
3084068
11398
462
Meissen lila virágmintás dísztál, bronz táltartón. Jelzett, kis karcokkal, kis kopással, d: 28 cm
2902496
11399
462
3109701
11401
462
Edelstein Bavaria Maria Theresia porcelán teás készlet hat személyes, Matricás, jelzett, egyik csészén kis lepattanás 3108030
11402
462
Schaubachkunst fiatal pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm 3098514
11403
462
Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan m: 31 cm 3098244
11404
462
Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm
3079511
11405
462
Limoges porcelán kis kávés, mokkás készlet, kiöntő + 4 db csésze. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal, m: 4,5 - 15 cm 2780820
11406
462
Japán szendvicses készlet, hat személyes, kézzel festett jelzett, kis csorbákkal.
2824887
11407
462
2347376
11408
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF