Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3105757
11371
462
Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 30 cm 3102750
11372
462
Hollóházi Erika mintás váza és hamuzó. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm, d: 13 cm 3111477
11373
462
Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán bonbonier, minimális kopással, jelzett, d: 6,5 cm 3108864
11374
462
Hollóházi Hajnalka ékszertartó tálka. Jelzett, hibátlan, 18x13 cm
3102367
11375
462
Hollóházi népi mintás kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 22 cm 2747036
11376
462
38000
Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm
2960260
11377
462
Világító katicabogár japán szusizó és teás készlet 9 személyes. Nagyon sok részes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 2747037
11378
462
24000
Kínai díszváza, medalionos miribóta mintával, oroszlános relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm
3104831
11379
462
24000
2 darab porcelán kép, könnyűfém keretben. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, d: 14 cm, kerettel d: 30 cm
3030145
11380
462
1888 Schütz Kerámiagyár, Díszkancsó. Aranykontúrozott népies virágmintákkal festett finomfajansz. Jelzett: alján masszába nyomott Schütz jelzés, illetve kézzel írt "Heléne 888 Nov 27dike" felirat. Kopással, szája restaurált, m: 14 cm
3023300
11381
462
14 db Bavaria karácsonyi kiadású limitált porcelán tányér mind különféle évből cca 1980-1995 d: 22 cm. Matricás, jelzett, hibátlan
3041549
11382
462
Kaszanyiczky Endre Debrecen - Schlaggenwald porcelán süteményes készlet, nyolc személyes. Matricás, jelzett, kis kopással
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF