Porzellan

Zahl der Lose: 419

Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 30 cm
11371.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Hollóházi Erika mintás váza és hamuzó. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm, d: 13 cm
11372.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán bonbonier, minimális kopással, jelzett, d: 6,5 cm
11373.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Hajnalka ékszertartó tálka. Jelzett, hibátlan, 18x13 cm
11374.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi népi mintás kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 22 cm
11375.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm
11376.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Világító katicabogár japán szusizó és teás készlet 9 személyes. Nagyon sok részes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással.
11377.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11378.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

2 darab porcelán kép, könnyűfém keretben. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, d: 14 cm, kerettel d: 30 cm
11379.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1888 Schütz Kerámiagyár, Díszkancsó. Aranykontúrozott népies virágmintákkal festett finomfajansz. Jelzett: alján masszába nyomott Schütz jelzés, illetve kézzel írt "Heléne 888 Nov 27dike" felirat. Kopással, szája restaurált, m: 14 cm
11380.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

14 db Bavaria karácsonyi kiadású limitált porcelán tányér mind különféle évből cca 1980-1995 d: 22 cm. Matricás, jelzett, hibátlan
11381.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kaszanyiczky Endre Debrecen - Schlaggenwald porcelán süteményes készlet, nyolc személyes. Matricás, jelzett, kis kopással
11382.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF