Porzellan

Zahl der Lose: 419

cca 1920-1930, Victoria cseh japán mintás szervírozótálca. Jelzett, minimális kopással, 16x22 cm
11433.

Rufpreis:
5 000 HUF

11434.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm
11435.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzés nélkül, talpánál kopással, m: 46 cm
11436.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
11437.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Allerton's Willow Flow Blue 2 darab kínaizáló tál. Jelzett, mázrepedéssel, kis sérüléssel, d: 25 cm
11438.

Rufpreis:
4 000 HUF

Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm
11439.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11440.

Rufpreis:
6 000 HUF

Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
11441.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Stilizált őzek. cca 1960, iparművész falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 26x20 cm
11442.

Rufpreis:
5 000 HUF

11443.

Rufpreis:
5 000 HUF

Batty & Co. Ltd. Patent Mustard, angol mustáros tégely, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, máz alatti repedésekkel, jelzett, m: 10,5 cm
11444.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF