Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3082238
11433
462
cca 1920-1930, Victoria cseh japán mintás szervírozótálca. Jelzett, minimális kopással, 16x22 cm
2824886
11434
462
3800
2934770
11435
462
Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm 3012774
11436
462
Kínai padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzés nélkül, talpánál kopással, m: 46 cm
3003567
11437
462
3200
Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
3063638
11438
462
Allerton's Willow Flow Blue 2 darab kínaizáló tál. Jelzett, mázrepedéssel, kis sérüléssel, d: 25 cm
3000105
11439
462
3200
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm
3028213
11440
462
2938976
11441
462
4400
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
3048469
11442
462
Stilizált őzek. cca 1960, iparművész falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 26x20 cm
3043871
11443
462
3042661
11444
462
Batty & Co. Ltd. Patent Mustard, angol mustáros tégely, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, máz alatti repedésekkel, jelzett, m: 10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF