Porzellan

Zahl der Lose: 419

Zsolnay kékcsíkos peremű 38 darabos szervírozókészlet összeállítás. Jelzett, hiányokkal, közte sérüléssel, de összességében jó állapotban.
11311.

Rufpreis:
12 000 HUF
11

Zsolnay nagy méretű népies mintás váza. Matricás, jelzett , hibátlan 31 cm
11312.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay? 2 db fajansz mokkás csésze pillangó mintával. Kézzel festett, jelzett, XIX.sz. kopással
11313.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Zsolnay eozin mázas őzike, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással,, m: 6,5 cm, h:9 cm
11314.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán mokkás készlet hiányos, kanna, kiöntő, cukortartó, 5 db csésze 4 db aljjal. Matricás, jelzett, néhány kisebb lepattanással
11315.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay antik fali szenteltvíztartó. Jelzett, hibátlan, 17x9 cm
11316.

Rufpreis:
5 000 HUF

11317.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett,hibátlan 9 cm
11318.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán macska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm
11319.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay Annuska kosárral. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11320.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay Czukor feliratos cukortartó fedél nélkül. Máz alatti kék festés XIX. sz. vége. 13,5 cm
11321.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

Zsolnay kékvirág mintás kávés készlet, tejkiöntő nélkül. Jelzett, hibátlan.
11322.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF