Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3109140
11311
462
Zsolnay kékcsíkos peremű 38 darabos szervírozókészlet összeállítás. Jelzett, hiányokkal, közte sérüléssel, de összességében jó állapotban. 3108006
11312
462
Zsolnay nagy méretű népies mintás váza. Matricás, jelzett , hibátlan 31 cm
3108027
11313
462
Zsolnay? 2 db fajansz mokkás csésze pillangó mintával. Kézzel festett, jelzett, XIX.sz. kopással 3084852
11314
462
Zsolnay eozin mázas őzike, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással,, m: 6,5 cm, h:9 cm 3109695
11315
462
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán mokkás készlet hiányos, kanna, kiöntő, cukortartó, 5 db csésze 4 db aljjal. Matricás, jelzett, néhány kisebb lepattanással 3098691
11316
462
Zsolnay antik fali szenteltvíztartó. Jelzett, hibátlan, 17x9 cm 2937795
11317
462
3101059
11318
462
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett,hibátlan 9 cm 3101440
11319
462
Zsolnay porcelán macska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm 3103891
11320
462
Zsolnay Annuska kosárral. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3103624
11321
462
Zsolnay Czukor feliratos cukortartó fedél nélkül. Máz alatti kék festés XIX. sz. vége. 13,5 cm 3102761
11322
462
Zsolnay kékvirág mintás kávés készlet, tejkiöntő nélkül. Jelzett, hibátlan. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF