Porzellan

Zahl der Lose: 419

2 Herendi tárgy: vázácska, hibátlan, 7 cm, nyuszis bonbonniere. Sérült, hiányos 11 cm
11287.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Tertia tál. Kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25,5 cm
11288.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herend nyulak. Jelzett, egyik fül sérült, m: 9 cm
11289.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herend Viktória mintás cukortartó. Jelzett, rózsa szirmain hiánnyal, m: 12 cm
11290.

Rufpreis:
3 000 HUF
27

Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm
11291.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, kézzel festett, teteje lefűrészelt, m: 14 cm
11292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi madár. Kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanással. 14 cm
11293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi aranyozott mintás váza. Kézzel festett, jelzett,repedéssel 20 cm
11294.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Herend virágmintás ékszeres tálka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 10 cm
11295.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herend rózsa. Jelzett, pattanással, h: 6,5 cm
11296.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi cseresznyevirág mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett (másodosztályú), hibátlan, d: 11,5 cm
11297.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay váza: Vágyakozás. Szecessziós stílusú nőalakkal díszített, szájánál virágszerűen szétnyíló váza, savmaratott felületén zöldes és arany eozinmázakkal festett. Alján jelzett. Minimális kopottsággal, m: 24,5 cm
11298.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF