Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3065543
11287
462
2 Herendi tárgy: vázácska, hibátlan, 7 cm, nyuszis bonbonniere. Sérült, hiányos 11 cm 3042098
11288
462
Herendi Tertia tál. Kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25,5 cm
3100762
11289
462
Herend nyulak. Jelzett, egyik fül sérült, m: 9 cm 3100931
11290
462
Herend Viktória mintás cukortartó. Jelzett, rózsa szirmain hiánnyal, m: 12 cm 3102395
11291
462
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm 3102584
11292
462
Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, kézzel festett, teteje lefűrészelt, m: 14 cm 3103449
11293
462
Herendi madár. Kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanással. 14 cm 3103450
11294
462
Herendi aranyozott mintás váza. Kézzel festett, jelzett,repedéssel 20 cm 3107172
11295
462
Herend virágmintás ékszeres tálka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 10 cm 3108470
11296
462
Herend rózsa. Jelzett, pattanással, h: 6,5 cm 3075106
11297
462
Herendi cseresznyevirág mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett (másodosztályú), hibátlan, d: 11,5 cm 3004383
11298
462
40000
Zsolnay váza: Vágyakozás. Szecessziós stílusú nőalakkal díszített, szájánál virágszerűen szétnyíló váza, savmaratott felületén zöldes és arany eozinmázakkal festett. Alján jelzett. Minimális kopottsággal, m: 24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF