Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3054094
11227
462
4800
Hummel harmonikázó kisfiú madárral. Jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm 3105257
11228
462
Hummel Goebel Három veréb faágon. Jelzett, hibátlan, 20x12x11 cm
3100944
11229
462
Hummel kis Jézus. Jelzett, minimális kopottsággal, 16x9,5 cm 3110484
11230
462
4200
Hummel Goebel kötögető kislány. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3110488
11231
462
Hummel Goebel kiránduló kislány. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3110491
11232
462
Hummel Goebel Az elveszett bárány figura. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3110495
11233
462
Hummel Goebel kislány báránnyal. Jelzett, kis sérüléssel, m: 10 cm 3103376
11234
462
50000
Herend Apponyi purpur mintás kávés készlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, teljes. 3002341
11235
462
40000
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm
3065492
11236
462
40000
Herendi zöld rózsa mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 3103371
11237
462
36000
Herend Apponyi purpur mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, háncsnyomott peremrésszel, hibátlan, d: 19-27,5 cm 3084074
11238
462
34000
Herendi háromágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, kétrészes, jelzett, kopásnyomokkal, m: 41,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF