Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2827987
11251
462
3098696
11252
462
Herend zöld szőlőmintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 15-26 cm 3102413
11253
462
22000
Herend Viktória mintás gyógynövény tároló fedeles edény. Jelzett, háncsnyomott felülettel, kézzel festett, rózsa fogóval, hibátlan, m: 16 cm 3103385
11254
462
Herend Apponyi purpur mintás tortatál. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 37 cm 3100928
11255
462
Herendi Matyó Madonna. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
3079312
11256
462
Herend Apponyi zöld mintás kétrészes gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3112028
11257
462
Herendi gyümölcs mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x19 cm 3104114
11258
462
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 20,5 cm 3065536
11259
462
Herendi petrezselyem mintás porcelán bonbonnier, plasztikus rózsa díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 15x15 cm
3103377
11260
462
13000
Herend Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 3097876
11261
462
Herend Jézus. cca 1940, jelzett: masszába nyomott HEREND felirat, fedetlen részei biszkvit porcelán, ruhája mázas porcelán. Hibátlan, m: 30 cm 3108180
11262
462
Herendi eton rust mintás váza, 1945-ös jelzéssel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF