Porzellan

Zahl der Lose: 419

11251.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herend zöld szőlőmintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 15-26 cm
11252.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herend Viktória mintás gyógynövény tároló fedeles edény. Jelzett, háncsnyomott felülettel, kézzel festett, rózsa fogóval, hibátlan, m: 16 cm
11253.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herend Apponyi purpur mintás tortatál. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 37 cm
11254.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Matyó Madonna. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
11255.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herend Apponyi zöld mintás kétrészes gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11256.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi gyümölcs mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x19 cm
11257.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 20,5 cm
11258.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi petrezselyem mintás porcelán bonbonnier, plasztikus rózsa díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 15x15 cm
11259.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herend Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11260.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Herend Jézus. cca 1940, jelzett: masszába nyomott HEREND felirat, fedetlen részei biszkvit porcelán, ruhája mázas porcelán. Hibátlan, m: 30 cm
11261.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi eton rust mintás váza, 1945-ös jelzéssel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14 cm
11262.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF