Porzellan

Zahl der Lose: 419

8 db fajansz tányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 19-24 cm
11409.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
11410.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

3 db Limoges porcelán tojás formájú ékszertartó dobozka. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
11411.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Wedgwood angol relief díszítéses biszkvit porcelán talpas kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 21 cm, m: 13 cm
11412.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Johnson Bros hagymamintás szervírozótál. Máz alatti kobalt festéssel, jelzett, hibátlan, 36x27 cm
11413.

Rufpreis:
8 000 HUF

11414.

Rufpreis:
10 000 HUF

11415.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Villeroy & Boch dísztál Ich bin dir herzlich gut (Kedves vagyok hozzád) felirattal. cca 1880/1890, jelzett, mázrepedéssel, d: 30,5 cm
11416.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

H&C Schlaggenwald antik 10 darabos kávéházi porcelán kávés szett. Jelzett, egyik fedőn csorbával.
11417.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 65 darabos hatalmas antik japán porcelán tétel: teakiöntő, tányér, csészealjak, csészék, tejkiöntők, cukortartók. Klf jelzéssel, kopással, pattogzás, repedés előfordulhat, közte ritkább darabokkal.
11418.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
15

Casades spanyol porcelán lány és fiú figura, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11419.

Rufpreis:
8 000 HUF

Egan olasz szalvétatartó, kínáló, óra. Jelzett, kis kopással, d: 15 cm alatt
11420.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF