Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2961175
11409
462
4400
8 db fajansz tányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 19-24 cm 2824888
11410
462
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
3079513
11411
462
3 db Limoges porcelán tojás formájú ékszertartó dobozka. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 12 cm 3102389
11412
462
9500
Wedgwood angol relief díszítéses biszkvit porcelán talpas kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 21 cm, m: 13 cm 3101805
11413
462
Johnson Bros hagymamintás szervírozótál. Máz alatti kobalt festéssel, jelzett, hibátlan, 36x27 cm 3101803
11414
462
3101439
11415
462
3104036
11416
462
Villeroy & Boch dísztál Ich bin dir herzlich gut (Kedves vagyok hozzád) felirattal. cca 1880/1890, jelzett, mázrepedéssel, d: 30,5 cm
3103519
11417
462
9500
H&C Schlaggenwald antik 10 darabos kávéházi porcelán kávés szett. Jelzett, egyik fedőn csorbával.
3103674
11418
462
9500
cca 65 darabos hatalmas antik japán porcelán tétel: teakiöntő, tányér, csészealjak, csészék, tejkiöntők, cukortartók. Klf jelzéssel, kopással, pattogzás, repedés előfordulhat, közte ritkább darabokkal. 3104963
11419
462
Casades spanyol porcelán lány és fiú figura, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3104934
11420
462
Egan olasz szalvétatartó, kínáló, óra. Jelzett, kis kopással, d: 15 cm alatt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF