Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3027918
11529
462
Kína, XX. sz., Kalligráfiával díszített váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 21 cm
3026866
11530
462
Original Gerzit ón fedeles söröskorsó, jelzett, kopott, m: 21 cm
2824905
11531
462
3062507
11532
462
3200
Lichte vadászkorsó, matricás fácán mintával, ón fedéllel. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
3081139
11533
462
3 db Rosenthal porcelán süteményes tányér. Matricás, jelzett, kis kopással d: 17 cm
3084404
11534
462
cca 1900, német, figurális ibolyaváza, sérült, m: 11,5 cm
3083630
11535
462
Bretagne francia kézzel festett csésze. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm 3079067
11536
462
Cero kacsapár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14x9x11 cm 3062501
11537
462
Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm
2495004
11538
462
Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm
3100700
11539
462
5 darab magyar porcelán tárgy, közte Hollóházi minivázák, Zsolnay kávés csésze. Jelzett, kopással. 3048318
11540
462
Hotesse gyümölcsmintás kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF