Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3109457
11505
462
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3109459
11506
462
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3109478
11507
462
cca 1930, 4 darab art deco porcelán: fémszerelékes ovális tál fülek nélkül, fémszerelékes cukortartó és tejkiöntő, illetve egy sérült teakiöntő. Sérültek, a tejkiöntő hibátlan. 3109697
11508
462
3200
Porcelán díszpohár. Osztrák, cca 1900, kézzel festett virágmintákkal, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm
3110358
11509
462
Antik fajansz dísztál, kopással, d: 29,5 cm
3110544
11510
462
2 darab antik porcelán kínáló + fedél nélküli levestál, kopással, jelzéssel, sérüléssel. 3108950
11511
462
3105908
11512
462
Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 39 cm 3105910
11513
462
Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 39 cm 3109827
11514
462
Hochst porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x14 cm 3110157
11515
462
Antik pörköltes tál, jelzés nélkül, kopással, d: 25 cm
3110160
11516
462
Aquincum 5 darab tárgy, madár, rózsa. Jelzett, némi pattogzással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF