Porzellan

Zahl der Lose: 419

Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm
11505.

Rufpreis:
3 000 HUF

11506.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930, 4 darab art deco porcelán: fémszerelékes ovális tál fülek nélkül, fémszerelékes cukortartó és tejkiöntő, illetve egy sérült teakiöntő. Sérültek, a tejkiöntő hibátlan.
11507.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán díszpohár. Osztrák, cca 1900, kézzel festett virágmintákkal, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm
11508.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Antik fajansz dísztál, kopással, d: 29,5 cm
11509.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 darab antik porcelán kínáló + fedél nélküli levestál, kopással, jelzéssel, sérüléssel.
11510.

Rufpreis:
1 000 HUF

11511.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 39 cm
11512.

Rufpreis:
2 000 HUF

11513.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hochst porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x14 cm
11514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik pörköltes tál, jelzés nélkül, kopással, d: 25 cm
11515.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum 5 darab tárgy, madár, rózsa. Jelzett, némi pattogzással.
11516.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF