Porzellan

Zahl der Lose: 419

3 darab porcelán figura: Aquincum kislány, Hollóházi halpár, Kispest nő galambbal. Jelzett, kis kopással.
11589.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

MZ csehszlovákia kávés készlet. Jelzett, matricás, egy fedélen pattanás, teljes.
11590.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik csupor mázas porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással d: 12 cm, m: 13 cm
11591.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kis kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm
11592.

Rufpreis:
3 000 HUF

11593.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik német betegitató pohár. Jelzéssel (sorszám), hibátlan, h: 14 cm, m: 6 cm
11594.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antik német vadászkorsó. Jelzés nélkül, medalionokban vadászjelenetekkel, hibátlan, m: 21,5 cm
11595.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11596.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik kávéházi kiöntő, porcelán, matricás, jelzés nélkül, kis kopással. m: 12 cm
11597.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1850 körüli kobaltfestéses fajansz tányér, jelzés nélkül. d: 18 cm
11598.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db Grafenthal porcelán figura. kutyás fiú, macskás lány. Máz alatti kézi festés, jelzett, hibátlan 10 cm
11599.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fasold & Stauch kisfiú kutyával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm
11600.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF