Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3102975
11589
462
3 darab porcelán figura: Aquincum kislány, Hollóházi halpár, Kispest nő galambbal. Jelzett, kis kopással. 3103431
11590
462
MZ csehszlovákia kávés készlet. Jelzett, matricás, egy fedélen pattanás, teljes. 3103338
11591
462
Antik csupor mázas porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással d: 12 cm, m: 13 cm 3103342
11592
462
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kis kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3103339
11593
462
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kis kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3103632
11594
462
Antik német betegitató pohár. Jelzéssel (sorszám), hibátlan, h: 14 cm, m: 6 cm
3103636
11595
462
3200
Antik német vadászkorsó. Jelzés nélkül, medalionokban vadászjelenetekkel, hibátlan, m: 21,5 cm 3103340
11596
462
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kis kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3103345
11597
462
Antik kávéházi kiöntő, porcelán, matricás, jelzés nélkül, kis kopással. m: 12 cm 3103349
11598
462
2200
1850 körüli kobaltfestéses fajansz tányér, jelzés nélkül. d: 18 cm 3103724
11599
462
2 db Grafenthal porcelán figura. kutyás fiú, macskás lány. Máz alatti kézi festés, jelzett, hibátlan 10 cm 3103729
11600
462
Fasold & Stauch kisfiú kutyával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF