Porzellan

Zahl der Lose: 419

Moliére Bavaria pralinékínáló szett. Tál + 5 darab kistál. Jelzett, kis kopással, d: 10-15 cm
11613.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hutschenreuther kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
11614.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reichenbach kobalt festéses kínáló. Jelzett, minimális kopással, 24x21 cm
11615.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum húsvéti nyúl. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m. 10,5 cm
11616.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Húsvéti dísztál. Körtemintás, jelzés nélkül, kis kopással, d: 25 cm
11617.

Rufpreis:
2 400 HUF

Original Gerzit "Wimbledon 1977" söröskorsó, kék mázzal festett oldalán az adott évben férfi győztes Björn Borg, illetve a női győztes Virginia Wade alakja látható. Jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
11618.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

4 darabos vegyes kínai porcelán tétel, közte leveses tál kanállal, közte jelzéssel, kopással, egyik darabon pattanással.
11619.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik porcelán virág iparművész munka, drótszálakon porcelán virágok, bársonyszalaggal átkötve, szirmokon néhol pattogzással, h: 16 cm
11620.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
11621.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 darab kínai fedeles bögre. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11622.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Antik Union áttört mintás 3 darab kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm
11623.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche 3 darab hasas bögre, közte pattanással, sérüléssel, m: 10 cm
11624.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF