Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108871
11613
462
Moliére Bavaria pralinékínáló szett. Tál + 5 darab kistál. Jelzett, kis kopással, d: 10-15 cm 3108868
11614
462
Hutschenreuther kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 3108832
11615
462
Reichenbach kobalt festéses kínáló. Jelzett, minimális kopással, 24x21 cm 3108725
11616
462
Aquincum húsvéti nyúl. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m. 10,5 cm 3111550
11617
462
Húsvéti dísztál. Körtemintás, jelzés nélkül, kis kopással, d: 25 cm 3111514
11618
462
3200
Original Gerzit "Wimbledon 1977" söröskorsó, kék mázzal festett oldalán az adott évben férfi győztes Björn Borg, illetve a női győztes Virginia Wade alakja látható. Jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
3111468
11619
462
4 darabos vegyes kínai porcelán tétel, közte leveses tál kanállal, közte jelzéssel, kopással, egyik darabon pattanással. 3111491
11620
462
Antik porcelán virág iparművész munka, drótszálakon porcelán virágok, bársonyszalaggal átkötve, szirmokon néhol pattogzással, h: 16 cm 3107716
11621
462
Antik kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
3108299
11622
462
2200
2 darab kínai fedeles bögre. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
3107709
11623
462
Antik Union áttört mintás 3 darab kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm 3107617
11624
462
Drasche 3 darab hasas bögre, közte pattanással, sérüléssel, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF