Porzellan

Zahl der Lose: 419

cca 19. sz. vége, 3 darab majolika tányér, sérülésekkel, d: 21 cm
11421.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kassai emlékpohár. Porcelán, a kassai Nemzeti Színház ábrázolásával. Kopott, m:9,5 cm
11422.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1916 MZ Altrohlau világháborús propaganda bögre, II. Vilmos és Ferenc József arcképével, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
11423.

Rufpreis:
6 000 HUF

1915 Altrohlau világháborús propaganda bögre, Ferenc József arcképével, jelzett, sérült, m: 9,5 cm
11424.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik porcelán marcipánkeverő tálca. cca 19. sz. második fele, jelzett, kis kopással, 27,5x16 cm
11425.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Meissen MALÉV emblémás 2 db porcelán, tálca hibátlan, 16x9 cm, kiöntő pattanással m: 4 cm
11426.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drasche bonbonier Kolozsvár címerével. Jelzett, hibátlan, d: 10 cm
11427.

Rufpreis:
6 000 HUF

Baba teás készlet két személyes, aranyozott, jelzés nélkül.
11428.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db porcelán tojás 5-7 cm
11429.

5 db porcelán tojás 5-7 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16 cm
11430.

Rufpreis:
4 000 HUF

11431.

Rufpreis:
4 000 HUF

Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
11432.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF