Porzellan Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3104806
11421
462
cca 19. sz. vége, 3 darab majolika tányér, sérülésekkel, d: 21 cm
3109708
11422
462
Kassai emlékpohár. Porcelán, a kassai Nemzeti Színház ábrázolásával. Kopott, m:9,5 cm 3109767
11423
462
cca 1916 MZ Altrohlau világháborús propaganda bögre, II. Vilmos és Ferenc József arcképével, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm 3109754
11424
462
1915 Altrohlau világháborús propaganda bögre, Ferenc József arcképével, jelzett, sérült, m: 9,5 cm 3110359
11425
462
Antik porcelán marcipánkeverő tálca. cca 19. sz. második fele, jelzett, kis kopással, 27,5x16 cm 3110537
11426
462
Meissen MALÉV emblémás 2 db porcelán, tálca hibátlan, 16x9 cm, kiöntő pattanással m: 4 cm 3110100
11427
462
Drasche bonbonier Kolozsvár címerével. Jelzett, hibátlan, d: 10 cm 3109810
11428
462
Baba teás készlet két személyes, aranyozott, jelzés nélkül.
3109816
11429
462
5 db porcelán tojás 5-7 cm
3109264
11430
462
Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16 cm
3030161
11431
462
2833809
11432
462
Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF