Antik "Porcelán Kőszénbánya s Téglagyár Porcellán-Fayencegyár Kőszénbánya s Téglagyár Porcellán-Fayencegyár" porcelán mozsár, jelzett, törővel, kopásokkal, felületi repedéssel, m: 16 cm, törő h: 27,5 cm